top of page
Life coaching

Zarezerwuj online. Jest to proste, wygodne i bezpieczne.

Terapia psychologiczna, Psychoterapia

Terapia jest procesem uwalniającym, zmieniającym perspektywę siebie w rzeczywistości, w której żyjemy.

Terapia psychologiczna jest skierowana dla osób, które na swej drodze borykają się z problemami tj. depresją, nerwicą, niska samoocena, ADHD, PTSD i więcej. Problemy te, działają przeszkadzająco i zaburzają codzienność. Wywołują niepokój, a osoba sama nie potrafi sobie z tym poradzić, nawet, gdy uzyska wsparcie od osób bliskich. Terapia jest procesem, podczas którego pacjent poszukuje zrozumienia i akceptacji dla samego siebie i świata.

Terapeuci korzystają z różnych nurtów psychologicznych, co pozwala stworzyć przestrzeń dla potrzeb klienta i jego kreatywności.

Pracujemy nad myślami - poznawczo, nad zachowaniem- behawioralnie i nad emocjami. Również integracyjnie czy w podejściu humanistycznym.

Podczas terapii, skupiamy się na rozwiązaniu aktualnego problemu. Pomożemy Ci dostrzec i przeformułować zachowania niefunkcjonalne i przekażemy narzędzia, wiedzę, dzięki którymi będziesz mógł/a radzić sobie z problemami pojawiajacymi się na Twoje drodze życia.

 

Jesteśmy tutaj, po to, by pomóc Tobie poszukać swoją równowagę w problemach, które nie pozwalają na spokój.

Wspieramy osoby cierpiące na depresję, zaburzenia lękowe (tzw. nerwice), zaburzenia psychosomatyczne, niską samoocenę, PTSD, ADHD, borykającymi się z utratą bliskiej osoby, w żałobie, zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja).

Terapia online jest dedykowana dla osób, które żyją na emigracji, cenią sobie czas i wygodę, bądź mają ograniczony dostęp do profesjonalnego wsparcia psychologicznego.

Konsultacje psychologiczne online

Według badań amerykańskich uczonych "psycholodzy pomagają ludziom w różnym wieku, żyć zdrowiej szczęśliwiej i wydajniej"

Konsultacje online - to spotkanie, podczas którego udzielane są porady związane z nurtującymi problemami.

Jest to pierwszy kontakt z psychologiem, podczas którego, w wyniku rozmowy, dochodzi do rozpoznania przyczyn doświadczanych trudności i dobrania najbardziej odpowiedniej formy dalszej pracy.

W przypadku, gdy pacjent decyduje się jedynie na konsultacje, bez skorzystania z terapii, zazwyczaj kontakt zamyka się po 1-3 spotkaniach, po których udzielam możliwie pełnej informacji, jakie działania należałoby podjąć, aby skutecznie poradzić sobie z problemem.

Konsultacja ma na celu nakierowanie na problem i wskazanie ścieżki jego rozwiązania.

Podczas spotkania skupiamy się na interwencji doraźnej, rozwianiu wątpliwości i zastanowieniu się nad metodami rozwiązania problemu.

bottom of page